Alçım ABS

KALİTE DESTEK SERVİSİ

ABS ALÇI VE BLOK SANAYİ A.Ş olarak müşteri memnuniyetini sağlamak ve korumak öncelikli hedeflerimizdendir. Bu doğrultuda ürünlerimizin ve üretim süreçlerimizin en yüksek niteliğe, verimliliğe ve etkinliğe ulaşması için çalışmak, ilgili teknik ve kalite standartlarına uygun olarak üretim yapmak esas amacımızdır. Yüksek kalitede ve benzerlerinden üstün özellikte ürünler üretmek, ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmaktır. Müşteri ihtiyaçlarının da ötesinde; geleceği olan yapılarda, yüksek teknolojiye ve kaliteye sahip ürünlerle müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır.

Kalitede sürdürülebilir liderlik ve yüksek müşteri memnuniyeti hedefleri doğrultusunda; müşteri taleplerini ürün gamımızda bulunan sistem, çözüm uygulamalarına yönelik sahada uygulamacıların talep ve şikâyetlerini karşılamak, talep üzerine denetim yapmak, yeni ürün ve uygulama incelemeleri yapmak, uygulama boyunca destek olmak ABS Alçı Kalite Destek Servisi (KDS) ekibimizin hizmetleri arasındadır.

ABS Alçı Kalite Destek Servisi (KDS) ile ana hedefimiz; kalitede sürdürebilir lider firma imajına sadık kalarak, müşteri memnuniyetini arttırmak, sahada ürün uygulamada ve üründe çıkabilecek sorunları yerinde çözüme kavuşturabilmek ve doğru uygulamaları yerinde hizmet götürerek çözüme kavuşturmaktır.

ABS Alçı Kalite Destek Servisine (KDS) ürünler ile ilgili taleplerin iletilmesi durumunda; söz konusu taleplerin geldiği şantiyeye en kısa sürede ziyaret gerçekleştirip talebi değerlendirmek, araştırmak ve şantiyede (yerinde) çözüme kavuşturmaktır. Yerinde karar verilemeyen durumlarda numunelerin testlerini yapmak, sonucu raporlayıp en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak KDS nin önceliğidir.

©2022 ABS ALÇI. ALL RIGHTS RESERVED.