Karbon Ayak İzi Standardı Alan İlk Alçı Üreticisi

Karbon Ayak İzi Standardı konusundaki çalışmalarını Akredite Kuruluş tarafından doğrulatarak bu ünvana sahip İlk Alçı Üreticisi Olduk!

Geleceği olan yapılar için yenilikçi alçı teknolojileri geliştirme vizyonumuz doğrultusunda; çevremize ve topluma daha faydalı olabilme bilinciyle üretmeye, değer yaratmaya devam ediyoruz.

ABS ALÇI olarak çevresel sürdürülebilirlik alanındaki faaliyetlerimize devam etme  konusundaki kararlılığımızı bir kez daha gösteriyoruz. Bugün, Karbon Ayak İzi Standardı konusundaki çalışmalarını Akredite Kuruluş tarafından doğrulatan İlk Alçı Üreticisi olduğumuzu duyurmaktan gurur duyuyoruz.

Karbon Ayak İzi Standardı, çevresel etkilerimizi değerlendirmek, izlemek ve azaltmak için önemli bir araçtır. Bu standart, karbon emisyonlarını ölçme ve raporlama süreçlerini standartlaştırır ve şeffaflığı teşvik eder. Bu belge çevreye duyarlı iş uygulamalarını benimseme ve karbon ayak izimizi azaltma taahhüdümüzü bir kez daha göstermiştir. Bu başarı, ABS Alçı’nın sürdürülebilirlik alanındaki faaliyetlerini ve çevreye duyarlılık konusundaki kararlılığını pekiştirmektedir.

Bu belgeyi almak için gösterdiğimiz çaba, sadece işletme faaliyetlerimizde değil, aynı zamanda tedarik zinciri yönetiminde ve ürünlerimizin yaşam döngüsünde çevresel etkilerimizi azaltmaya yönelik kararlılığımızı yansıtmaktadır.

Sürdürülebilirlik alanındaki çabalarını sürdürmeye ve topluma, paydaşlara ve çevreye değer katmaya devam edeceğiz.

Paylaş

©2022 ABS ALÇI. ALL RIGHTS RESERVED.