ABS ALÇI ile Bir Dönüşümün Hikayesi: Alçıyı YansıtmakGenel Müdürlük binamızın dönüşümünü ve alçının mimaride etkili kullanımını anlattığımız webinarı geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdik.

Geleceği olan yapılar için yenilikçi alçı teknolojileri sunma hedefimiz doğrultusunda yaptığımız faaliyetlerimize; geleceğin sahibi gençlerle bir araya gelerek onların meslek yaşantılarına ışık tutup, kendi dönüşümlerini keşfetmelerinde ilham vermeyi hedefleyen buluşmalardan birisi olmasını hedeflediğimiz webinarımız ile devam ettik. “ABS Alçı ile bir dönüşümün hikayesi: Alçıyı yansıtmak” adlı webinarımızda Genel Müdürlük binamızın dönüşümünü anlattık.

Kreatif Direktörü ve Mimar Elif Önay, ODTÜ Studio V Eş başkanı İlkyaz Sarımehmetoğlu ve ABS Alçı Pazarlama Yöneticisi Eylem Oğuz ve ABS Alçı Teknik Satış ve Kalite Destek Yönetici Ümit Kıranlı’nın konuşmacı olarak katılımlarıyla gerçekleştirilen webinarımıza başta mimarlık ve inşaat fakültesi öğrencileri olmak üzere geleceğin sahibi gençlerimize ilham vermeyi hedefledik.


Kreatif Direktörü & Mimar
Elif Önay

Paylaş

©2022 ABS ALÇI. ALL RIGHTS RESERVED.