EXtreme Ödüllendi!

10. su düzenlenen 2023 Sürdürülebilir İş Ödülleri kapsamında Nanomik Biyoteknoloji ile yaptığımız işbirliğiyle; biyoteknolojik küf engelleyici mikrokapsüller içeren Türkiye nin ilk sürdürülebilir ve en hafif dış cephe alçı plakası EXtreme "İşbirliği-Kurum” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Yenilikçi alçı teknolojileri sunma vizyonumuz doğrultusunda sektörümüze ilkleri kazandırmak motivasyonumuzu yüksek tutmaktadır.

Ödüllü Intreme FiT ten sonra şimdi de ödül EXtreme in… 

Gelecek için “Sürdürülebilirlik”

Gurur ve mutlulukla paylaşıyoruz ki; Türkiye nin ilk sürdürülebilir ve en hafif dış cephe alçı plakası ABS Extreme, bu sene 10. kez düzenlenen Sürdürülebilir İş Ödülleri kapsamında ödül aldı. Bu prestijli ödül, şirketimizin geleceği olan yapılar için yenilikçi alçı teknolojileri geliştirerek sürdürülebilir bir yaşama katkı sağlamaya olan kararlılığını ve bağlılığını bir kez daha gözler önüne seriyor.

ABS Extreme, sadece yüksek performansı ve dayanıklılığıyla değil, üretim süreçlerindeki titiz çalışmalar sayesinde karbon ayak izinin sürekli bir şekilde azaltılmasıyla da öne çıkıyor. Bu ödül, sürdürülebilir inovasyonlarımızın ve düşük karbon ayak izine dayanan üretim prensiplerimizin sektörde ne kadar önemli bir etki yarattığını göstermektedir ve tüm ABS lilerin katkılarıyla yazdığımız başarı hikayemizin bir parçasıdır. 

Sürdürülebilirlik ödülü ile “Geleceği olan yapılar için yenilikçi alçı teknolojileri” sunma vizyonumuza olan bağlılığımızı, sürdürülebilirlik anlayışı içinde geliştirilen doğa dostu ürünlerimizi müşterilerimize ulaştırma konusundaki kararlılığımızı bir kez daha kanıtladık. Sürdürülebilir İş Ödülü; gelecek nesiller için daha yaşanabilir bir dünya vizyonumuzun bir yansımasıdır. Her sene bu yansımayı daha da genişleterek, ürün portföyümüzü karbon ayak izini en aza indiren ürünlerle geliştirmeye devam edeceğiz. 

EXtreme: https://www.absalci.com.tr/tr/urun/extreme

Nanomik Biyoteknoloji: https://nanomik-tech.com/    

Yarışma Detayları İçin: https://www.surdurulebilirisodulleri.com/


Paylaş

©2022 ABS ALÇI. ALL RIGHTS RESERVED.