HAKKIMIZDA
MİSYON & VİZYON
İLKELERİMİZ
ÇEVRE POLİTİKASI
ENERJİ POLİTİKASI
KALİTE POLİTİKASI
FABRİKALARIMIZ
İŞTİRAKLERİMİZ
ÜYESİ BULUNAN KURULUŞLAR
İlkelerimiz

“MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VAZGEÇİLMEZ İLKEMİZDİR.”

ABS ALÇI VE BLOK SANAYİ A.Ş. olarak ana amacımız; yüksek kalitede ve benzerlerinden üstün özellikte ürünler üretmek, Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmaktır. Müşteri ihtiyaçlarının ötesinde ürünlerle müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır. Alçı sektörünün profesyonel değerini ve itibarını korumak için müşteri memnuniyetini temel alan bir sistemle çalışmaktayız.

“KALİTEDEKİ LİDERLİĞİMİZİ SÜRDÜRMEK ANA HEDEFİMİZDİR.”

Kısa ve uzun vadeli akılcı ve dürüst politikalar uygulayarak ABS ALÇI VE BLOK SANAYİ A.Ş.`nin sektördeki iyi ismini ve geçmişini de dikkate alarak, şirketin kararlı, ekonomik ve dinamik yapısını her geçen gün daha ileriye götürmek ve şirketimize olan güven duygusunu daha da arttırmak temel düşüncelerimizdendir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasaya lider olmak temel ilkemizdir. Ürünlerimizin ve üretim süreçlerimizin en yüksek niteliğe, verimliliğe ve etkinliğe ulaşması için çalışmak, ilgili teknik ve kalite standartlarına uygun olarak üretim yapmak esas amacımızdır.

“EN ÖNEMLİ SERMAYEMİZ, İNSAN KAYNAĞIMIZDIR”

Ürünlerimizin kalitesi çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın kalitesiyle başlar. İnsanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı sağlamak, ABS ALÇI VE BLOK SANAYİ A.Ş.`nin kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak seçtiğimiz yoldur. Çalışanlarımıza yönelik eğitim ve gelişim faaliyetlerinde bulunmak, çalışanlarımızın hak, hukuk ve menfaatlerini korumak, üretim tesislerinde çalışan sağlığı ve iş güvenliğini temel değer olarak kabul etmek çalışanlarımız ile ilgili en önemli ilkelerimizdendir. Ayrıca sektörün nitelikli insan kaynakları ile donatılmasına yönelik girişimler ile akademik dünyanın bu doğrultudaki faaliyetlerini desteklemek de firmamız için çok önemlidir.

“TEDARİKÇİLERİMİZ EN BÜYÜK DESTEKCİLERİMİZDİR”

ABS ALÇI VE BLOK SANAYİ A.Ş. tedarikçilerimizle devamlı bilgi alışverişinde bulunur, sektördeki teknolojik gelişmeler doğrultusunda uygun kalite ve fiyatlarda malzeme temin etmelerini sağlar ve çalışma verimliliğini artırır.

“GELECEĞİ GÜVENLİ KILMAK SORUMLULUK ANLAYIŞIMIZDIR”

ABS ALÇI VE BLOK SANAYİ A.Ş.; İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi felsefesi uyarınca, hiçbir biçimde cinsiyet, ırk, din, fiziki engellilik ve mesnetsiz referanslara dayanan ayrımcılık yapmaz; Tüm faaliyetlerde yasalara uymayı taahhüt eder; Açıklık, şeffaflık ve bütünlük ilkelerine bağlı olarak faaliyet gösterir; Üretim faaliyetleri sırasında doğal çevreye zarar vermemek için gereken tedbirleri alır ve doğal kaynakalrın korunmasına önem verir; Enerji kaynaklarının verimli kullanımı için gerekli çalışmaları gerçekleştirmek ve tesislerinde enerji sarfiyatını en aza indirmek için gayret gösterir; Sağlıklı, güvenli ve çevreci düzenlemeleri gerçekleştirebilmek için gerektiğinde yetkili merciler ve kanun yapıcılar ile birlikte çalışır.

ÇALIŞMA İLKELERİMİZ BİZİ BİZ YAPAN KURALLARIMIZDIR.